ŠATNY

Šatna na míru je bezesporu tím nejlepším řešením pro uspořádání vašich věcí. Umožňuje vám racionálně využít prostor tak, aby vše ve vašem domě bylo na svém místě. Většina z nás se více či méně často potýká s problémem efektivního a zároveň přehledného uložení sezónních oděvů a dalšího šatstva, které potřebujeme dočasně uschovat. Správné řešení tohoto problému se nabízí v podobě šatny na míru.

Ať již pro takovou šatnu zvolíte jakýkoli prostor, kterým může být například ložnice, chodba, hala nebo předsíň, je ideální vybrat pro ni místo, kde nebude zavazet, a přesto nabídne dostatek prostoru pro všechny oděvy. Oddělení domácí šatny v bytě má vždy své výhody, pohodlně se k ní můžete dostat v kteroukoli denní i noční dobu, zaručí nerušený chod domácnosti a klidný spánek všem uživatelům.

NÁŠE VÝHODY

NAŠE VÝHODY 1

Nemáte-li místa nazbyt, ne příliš velké ale velmi efektní místo pro šatnu můžete jednoduše postavit pomocí sádrokartonové příčky ve vaší ložnici. Například za čelem postele je to vhodné místo, kde můžete mezi lůžko a zeď díky přepážce ze sádrokartonu, bez jindy potřebných dvířek, zabudovat ideální šatnu na míru.

Současným interiérovým trendem jsou šatní skříně na míru opatřené posuvnými dveřmi. Povrch takových šatních skříní lze různými způsoby upravovat, a tak sjednotit jejich vzhled s interiérem pokoje či celého bytu. Takové domácí šatní na míru pak odrážejí osobitý styl bydlení majitelů. Do šatních skříní také patří nejrůznější důmyslné vnitřní vybavení, které pomáhá s tříděním oblečení. Chcete-li co nejlépe využít svůj prostor, zvolte funkční doplňky z naší široké nabídky, které nejenže uspořádají vnitřní prostor a zajistí správné uložení, ale také usnadní každodenní používání a ušetří Vám čas.

NAŠI DODAVATELÉ

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími