VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Skříně FurniCo jsou dokonalým řešením pro každého, kdo chce efektivně využívat cenné centimetry svého prostoru. Jsou vyrobeny na míru a dokonale se budou vyjímat v jakémkoli interiéru, dávají jim jedinečný charakter a často se stávají nejdůležitějším předmětem nábytku v místnosti. Poskytují nejen svobodu a pohodlí při použití, ale také díky flexibilitě v uspořádání interiéru, zvyšují jejich funkčnost a použitelnost při zachování vysokých estetických hodnot. Skříně na míru nejsou jen nábytek, jedná se o novou skladovou ilozofii a definici funkčnosti.

Pracujeme pouze s kvalitními a odolnými materiály od světoznámých značek, aby naše skříně nejen dobře vypadaly, ale i dlouho sloužily. Myslíme na Váší bezpečnost, proto všechny skleněné výplně a zrcadla mají bezpečnostní folii. Použité materiály neobsahují žádné škodlivé látky a jsou tak vhodné i pro nejmenší. Pro všechny naše skříně zajišťujeme i pozáruční servis.

NÁŠE VÝHODY

Vestavěná skříň nebo skříň z obchodu – co vybrat?

Hotové skříně, které lze zakoupit v prodejnách nábytku, mají specifický rozměr nebo jsou k dispozici v omezeném rozsahu rozměrů, který není vždy dokonale přizpůsoben místu jejich určení, přičemž se prostor maximálně nevyužívá. Po vložení hotového nábytku je většinou prázdný prostor nahoře nebo do stran, který je kvůli jeho rozměrům obtížné využítelný. Umístění dalších polic vedle hotové skříňky často nevypadá přirozeně a ničí harmonii interiéru. Prázdný prostor mezi skříní a stropem je taková mrtvá, nevyužitá oblast, která obvykle shromažďuje prach a špínu a může obsahovat spoustu věcí, které nemůžeme skrývat. Taková pozornost o místo je důležitá zejména v malých bytech, kde se počítají každý centimetr.

050073_1920 (2)
7ae40a3b12d05f46528b65242a85f15e

Skříně na míru jsou nábytek, který dokonale pádné nejen k povrchu, kterým disponujeme, ale také jeho architektuře. Díky němu můžeme využít téměř jakýkoli obtížný prostor, ať už v podkroví, výklenek v místnosti, který dosud nebyl využit, nebo celou stěnu na skutečně funkční a krásný nábytek. Dalším argumentem ve prospěch skříně na míru je to, že jí můžeme dokonale přizpůsobit interiéru a zvolit si barvy a dekor z velmi široké škály materiálů. Můžete navrhnout si vlastní design podle svých představ a doplnit skříň příslušenstvím z naší velké nabídky. V případě hotových skříní takovou možnost nemáme a často musíme hledat kompromis.

NAŠI DODAVATELÉ

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími