Naše kuchyně na míru jsou synonymem pro špičkovou kvalitu a design. Nabízíme našim klientům široký výběr materiálů a barevných kombinací, které umožňují přizpůsobit kuchyň přesně jejich individuálním preferencím a estetickým požadavkům. Při navrhování našich kuchyní klademe velký důraz na funkčnost a maximální využití dostupného prostoru. Naše kuchyně jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky na pohodlné vaření, uskladnění potravin a snadnou organizaci kuchyňských nástrojů. Soustředíme se na detaily a preciznost ve výrobě, abychom dosáhli nejvyšší kvality. Používáme moderní materiály, které jsou odolné vůči opotřebení, vlhkosti a teplotním změnám. To zaručuje, že naše kuchyně budou vypadat krásně a funkčně sloužit po mnoho let.
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Potřebujete navrhnout nábytek na míru nebo celý interiér? Umíme vše od návrhu až po realizaci. Máme vlastní architekty a návrháře, kteří Vám rádi pomohou. Domluvte si konzultaci.
Návrh
Máte představu nebo již hotový návrh? Pošlete nám veškeré podklady, my pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku
Realizace
Sledujte nás:
Ke každému projektu přistupujeme individuálně, používáme výhradně kvalitní materiály, proto vám můžeme zaručit ten nejlepší výsledek.
Máte dotaz?
Pro více informací nás kontaktujte.
+420 773 526 674
info@furnico.cz
Furnico.cz
V našich kuchyních používáme pouze kvalitní kování osvědčených výrobců BLUM, KESSEBOHMER, BLANCO, na které se můžeme spolehnout. Kuchyň by měla být nejen krásná, ale i praktická. Proto nabízíme široké spektrum výrobků, zvyšujících komfort a užitnou hodnotu kuchyně, díky promyšleným výsuvům, výklopům, rohovým skříňkám a dalším našim doplňkům získáte dostatek úložného prostoru, moderní design a také doživotní zárukou.
Kování
Furnico.cz
Úchytky jsou důležitým designovým prvkem v moderní kuchyni. Správně vybrané úchytky mohou přidat do kuchyně osobitý styl a estetický dojem. Existuje mnoho různých materiálů, tvarů, barev a stylů úchytů, které umožňují přizpůsobit je celkovému designu kuchyně a vytvořit tak harmonický a vkusný vzhled.
Úchytky
Furnico.cz
Nabízíme velký výběr materiálů pracovních desek, a doporučujeme keramickou LAPITEC. Jedná se o nejodolnější materiál, který nepoškrábete, je odolný vůči nasáknutí a nevadí mu ani horké nádobí. Podobné vlastnosti má i umělý kámen Technistone. Keramické pracovní desky LAPITEC a kámen TECHNOSTONE se vyrábějí v tloušťkách 12–30 mm a jsou plně probarvené ve svém profilu. Pro příznivce přírodního kamene umíme dodat pracovní desky z mramoru, žuly, kvarcitu a dalších dostupných kamenů. Postformingové a kompaktní pracovní desky nabízíme od firem EGGER, FUNDERMAX, KAIND, KRONOSPAN v tloušťkách od 12–38 mm v obrovském rozsahu barev a povrchových struktur jsou nejdostupnější variantou pracovních desek.
Furnico.cz
Dodáváme široké spektrum spotřebičů, podle potřeb zákazníka v kuchyní. Doporučujeme spotřebiče Miele, De Dietrich, Bosch, Whirlpool, Siemens a Franke.
Pracovní desky
Spotřebiče
© Furnico. Všechna práva vyhrazena. 2023.
Jste architekt nebo designér a hledáte spolehlivého dodavatele? Pojďte s námi spolupracovat. Vyrobíme jedinečný nábytek a poradíme si s atypickým prostorem i nevšedními požadavky.
Architekt | Designer