Nábytek na míru přináší mnoho výhod, neboť je navržen přesně podle vašich individuálních potřeb a požadavků. Můžete si vybrat materiály, tvary, rozměry a detaily, které budou plně odpovídat vašemu vkusu a stylu. Vybavíme váš domov nábytkem do předsíně, ložnice, obývacího a dětského pokojů, pracovny a koupelny.
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Potřebujete navrhnout nábytek na míru nebo celý interiér? Umíme vše od návrhu až po realizaci. Máme vlastní architekty a návrháře, kteří Vám rádi pomohou. Domluvte si konzultaci.
Návrh
Máte představu nebo již hotový návrh? Pošlete nám veškeré podklady, my pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku
Realizace
Jste architekt nebo designér a hledáte spolehlivého dodavatele? Pojďte s námi spolupracovat. Vyrobíme jedinečný nábytek a poradíme si s atypickým prostorem i nevšedními požadavky.
Architekt | Designer
Sledujte nás:
Ke každému projektu přistupujeme individuálně, používáme výhradně kvalitní materiály, proto vám můžeme zaručit ten nejlepší výsledek.
Máte dotaz?
Pro více informací nás kontaktujte.
+420 773 526 674
info@furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Laminovaná dřevotřísková deska nebo jednoduše lamino, je ideální materiál pro výrobu nábytku a je šetrný k životnímu prostředí. Je velmi odolný vůči různým zatížením, změnám teploty a vlhkosti. K dispozicí máme širokou škálu z víc než 400 dekoru a barev od renomovaných výrobců EGGER, CLEAF, Kronospan, Sm’art, a dalších které poskytuji téměř neomezené možnosti. Pokud ani to ne stačí, máme v nabídce také dýhu nebo nalakujeme do jakéhokoliv odstínu.
Materiály
Furnico.cz
V našim nábytku používáme pouze kvalitní kování osvědčených výrobců BLUM, HAFELE, na které se můžeme spolehnout. Nábytek na míru by měl být nejen krásný, ale i praktický. Proto nabízíme široké spektrum výrobků, zvyšujících komfort a užitnou hodnotu, díky promyšleným výsuvům s hladkým chodem, výklopům, a dalším.
Kování
Furnico.cz
Úchytky jsou důležitým designovým prvkem v moderního nábytku. Správně vybrané úchytky mohou přidat nábytku osobitý styl a estetický dojem. Existuje mnoho různých materiálů, tvarů, barev a stylů úchytů, které umožňují přizpůsobit je celkovému designu vašeho nábytku a vytvořit tak harmonický a vkusný vzhled.
Úchytky
Mimo jiné vyrobíme pro Vás atypický a komerční nábytek. Navrhneme originální design, který dodá interiéru jedinečnost a vyjádří individualitu a vkus majitele. Proto používáme jen ty nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců: masiv, kov, HPL, epoxid, sklo a čalouněné prvky.
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
Furnico.cz
© Furnico. Všechna práva vyhrazena. 2023.