Šatna na míru je bezesporu tím nejlepším řešením pro uspořádání vašich věcí. Umožňuje vám racionálně využít prostor tak, aby vše ve vašem domě bylo na svém místě. Většina z nás často potýká s problémem efektivního a zároveň přehledného uložení sezónních oděvů a dalšího šatstva, které potřebujeme dočasně uschovat. Správné řešení tohoto problému se nabízí v podobě šatny na míru. Ať již pro takovou šatnu zvolíte jakýkoli prostor, kterým může být například ložnice, chodba, obývák nebo předsíň, je ideální vybrat pro ni místo, kde nebude zavazet, a přesto nabídne dostatek prostoru pro všechny oděvy.
Potřebujete navrhnout nábytek na míru nebo celý interiér? Umíme vše od návrhu až po realizaci. Máme vlastní architekty a návrháře, kteří Vám rádi pomohou. Domluvte si konzultaci.
Návrh
Máte představu nebo již hotový návrh? Pošlete nám veškeré podklady, my pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku
Realizace
Jste architekt nebo designér a hledáte spolehlivého dodavatele? Pojďte s námi spolupracovat. Vyrobíme jedinečný nábytek a poradíme si s atypickým prostorem i nevšedními požadavky.
Architekt | Designer
Sledujte nás:
Ke každému projektu přistupujeme individuálně, používáme výhradně kvalitní materiály, proto vám můžeme zaručit ten nejlepší výsledek.
Máte dotaz?
Pro více informací nás kontaktujte.
+420 773 526 674
info@furnico.cz
Laminovaná dřevotřísková deska nebo jednoduše lamino, je ideální materiál pro výrobu nábytku a je šetrný k životnímu prostředí. Je velmi odolný vůči různým zatížením, změnám teploty a vlhkosti. K dispozicí máme širokou škálu z víc než 400 dekoru a barev od renomovaných výrobců EGGER, CLEAF, Kronospan, Sm’art, a dalších které poskytuji téměř neomezené možnosti. Pokud ani to ne stačí, máme v nabídce také dýhu nebo nalakujeme do jakéhokoliv odstínu.
Materiály
Praktické a současně elegantní vybavení skříně nemusí být výzvou. V naší nabídce najdete řadu luxusních kousků. Všechny zásuvky jsou vybaveny mechanismem tichého zavírání, které garantují každodenní komfort používání.
Vybavení
Úchytky jsou důležitým designovým prvkem v moderního nábytku. Správně vybrané úchytky mohou přidat nábytku osobitý styl a estetický dojem. Existuje mnoho různých materiálů, tvarů, barev a stylů úchytů, které umožňují přizpůsobit je celkovému designu vašeho nábytku a vytvořit tak harmonický a vkusný vzhled.
Úchytky
© Furnico. Všechna práva vyhrazena. 2023.